home
o nás
permanentní make-up
ukázky
kontakty
Dotazy
kde nás najdete
Ceníky

Dotazy

své dotazy pište na da.bockova@studiohappy.cz

Dobrý den, paní Bočková, Chtěla bych si nechat udělat obočí s permanentním tetováním. Prosím Vás, zda-li byste mi řekla, jak se to dlouho hojí. Já slyšela, že jsou tam potom nějaké stroupky. Děkuji za odpověď. Víšková

Dobrý den, kůže se hojí jako po každém porušení - stroupky nejsou viditené, jen hmatatelné. Mažeme části několikrát denně doporučenou mastičkou a zhruba za 5-7 dní je vše zahojeno. Boč.


Dobrý den, paní Bočková,
našla jsem Vaše stránky na internetu a uvažuji o pernamentním make-upu horních očních linek. Mám dotaz, jestli se dají linky prodloužit, aby nekončily v místě, kde končí řasy, ale vést je dál jako při klasickém líčení linek. Neviděla jsem to na žádné ukázce, tak nevím. Můj problém je, že mám malé oči a krátké linky by to v mém případě jen podtrhly.
Děkuji moc za Váš čas a odpověď, s pozdravem Jana R.

Dobrý den, ano-samozřejmě, většinou se VŽDY prodlužují nad vnější koutek oka jako při klasickém líčení linkou. To se domlouváme při práci postupně-díváte se do zrcadla a je to dle Vašeho přání. S pozdravem Boč.


Chtěla bych se pro jistotu zeptat, zda-li se vždy musí opakovat rty víckrát, moje známá byla na třikrát. děkuji za odpověď Eva

Paní Evo, u každé práce se provádí korekce zhruba za měsíc. U rtů se po vyhojení může na přání zákaznice i změnit odstín, jelikož barva je světlejší než v době aplikace a s retní červení může splynout jinak, stejně jako uchycení mikropigmentace. Takže raději počítáme s dvojím výkonem zejména u dotazovaných rtů. Boč.


Prosím nevadí provádění permanentního make-upu když jsem těhotná? K.

Nevadí, anestetika jsou vhodná i pro těhotné a kojící ženy, práh bolestivosti je i v tomto stavu odlišný jak v jiných případech. Boč.


Paní Bočková, prosím jak je to s bolestivostí, chtěla bych si udělat rty, ale bojím se bolesti a že budu pak oteklá . Díky Zlatka S.

Zlatko, nemusíte se bolesti obávat, používají se anestetika v mastičce pro začátek a poté neustále potírám anestetiky v roztoku.Ty se používají např. v zubním lékařství, nebo v ORL . Oteklá nebudete, jen citlivost bude poté pár hodin, jíst a pít můžete normálně. Bočk.


Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mohu absolvovat oční linky při citlivosti a slzení, protože právě proto se nemohu líčit. děkuji Hana

Paní Hano, linky se provádějí velmi opatrně a pomalu se speciálními anestetiky v ampulích, při dolních linkách můžete mít oči zavřené, chytím si spodní víčko dle potřeby a proto Vás to nenutí tolik slzet, navíc oko je znecitlivěné lokální oční suspenzí. Po výkonu aplikujete obklady a chladíte oči kvůli případnému otoku. Bočk.


Já bych se chtěla zeptat, jak se provádí tvar, jestli se to nejdříve namaluje, aby to bylo hezké a stejné. Marcela

Ano, tvar namalujeme malující kuličkou s barvou kterou budeme aplikovat dle domluvy a tudíž vidíme i odstín-můžeme jej přizpůsobit změně. Při práci se v zrcadle díváte na postup a vzájemně se domlouváme na spokojenosti tvaru. Bočk.


Prosím jsem blondýna a nelíbí se mně hnědé obočí, lze vytvořit přirozené k mému typu vlasů a světlé pleti? Děkuji Veronika

Ano, u světlých typů žen s modrýma očima se volí spíše studený odstín barvou Grey- konzultace na místě. Boč.


Jestli si dám poprvé jen horní linku a pak si rozmyslím i dolní, budu mít slevu jak při obojích současně? J.N.

Ano, jistě. Boč.